Rozlúčka s letom

Naša obec zorganizovala 2. septembra za pomoci spoločenských organizácií „Rozlúčku s letom“. Aktívne sa do jej prípravy a samotného uskutočnenia zapojili aj členky a členovia nášho klubu, keď pripravili pre najmladších zábavno-poznávací program, v ktorom si deti mohli vyskúšať zdobenie perníkov iniciatívne upečených Táňou Beharkovou, vybrať a vložiť do ruksaku veci potrebné pre pohyb turistu v horách a poskladať pexeso turistu , preskakovať prekážky, hádzať krúžky na cieľ, zhadzovať kolky a skákať vo vreci.

Všetky deti sa po absolvovaní súťaží dostali na účastnícky lístok pečiatku, hračku a samozrejme aj odmenu v podobe sladkosti.

Klub prispel aj cenou do tomboly.

Naše poďakovanie patrí aktívnym členkám a členom klubu, ktorí sa zaslúžili o jeho dobrú reprezentáciu pri celoobecnej akcii. Poďakovanie patrí aj dvom nečlenkám a to Pavlínke a Monike, ktoré v našich tričkách sa rovnako aktívne pričinili o zdar celej akcie.

A čo svedčí o výbornom priebehu akcie najviac ? Akcia bola organizovaná po prvý raz a zábavno-poznávacieho programu  nášho klubu sa zúčastnilo deväťdesiat detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*