PODPORTE NÁS

Klub pribylinských turistov a lyžiarov je dobrovoľná, nezisková organizácia, zameraná na prehlbovanie vzťahu detí, mládeže a dospelých k športovým aktivitám. Združuje najmä rekreačných turistov, lyžiarov a cyklistov, ale aj aktívnych športovcov a ľudí s pozitívnym vzťahom k športu.

Združenie tiež realizuje projekty ponúkajúce zdravé a príjemné miesto na trávenie voľného času pre všetky vekové kategórie. Ich realizácia je závislá od finančných príspevkov našich darcov.

Podporiť nás môžete:

Poukázaním 2 % z odvedených daní (alebo čiastky z tohto podielu)

 

Ak ste zamestnanec:

 

Ak ste zamestnanec a daňové priznanie si podávate sami, SZČO:

  • v daňovom priznaní typu A vyplňte údaje o našej organizácii v časti VIII,
  • v daňovom priznaní typu B vyplňte údaje o našej organizácii v časti XIII.

 

Ak ste právnická osoba

  • v daňovom priznaní vyplňte údaje o našej organizácii v časti IV.

 

Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť, sú nasledovné:

Obchodné meno ( Názov ):        Klub pribylinských turistov a lyžiarov

Právna forma:          	        Občianske združenie

IČO:                            37803107

Sídlo:                          032 42 Pribylina 384

Darcovstvom

Peňažným darom poukázaným na číslo účtu 5063261702/0900, Slovenská sporiteľňa a.s., IBAN: SK15 0900 0000 0050 6326 1702.

Nákupom cez Dobromat.sk

 

banner-150Podpor nás pri svojom nákupe na internete.

Ak plánuješ nákup na internete a chceš nás zároveň podporiť, navštív pred nákupom portál dobromat.sk (napr. aj kliknutím na obrázok vľavo). Na webe vyber obchod, v ktorom chceš nakúpiť a naše združenie. Stránka Ťa presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžeš nakúpiť. Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod dobromatu províziu. Následne ju dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostaneš cez dobromat alebo priamo. To, že pôjdeš cez dobromat, Ťa nestojí ani cent naviac. Napriek tomu nám prispeješ sumou vo výške niekoľkých % z Tvojho nákupu.

Teraz je možnosť nainštalovať si do Tvojho prehliadača plugin, ktorý zabezpečí, že už na nič nebudeš musieť myslieť. Pri každom nákupe v registrovanom obchode Ti pripomenie, že nás môžeš podporiť. Všetko potrebné nájdeš na www.dobromat.sk.