Natierali sme stojany chodníka

Je to takmer k neuvereniu, ale od inštalácie stojanov Náučného ovčiarskeho chodníka v Račkovej doline uplynulo už päť rokov, keď sme prvé tri osadili v októbri 2015. Čas a hlavne poveternostné podmienky sa prejavili a stojany si vyžiadali údržbu.

V nedeľu 13. septembra sme sa vybrali do Račkovej doliny, aby sme všetky stojany natreli. Pre čo najrýchlejšiu realizáciu plánovanej roboty sme sa rozdelili na tri partie. A robota nám išla od ruky. Veď o jednej sme už pri malom občerstvení v pohostinstve u Líbika mohli hodnotiť priebeh brigády.

No a na záver ešte niečo. Z času na čas sa nám dostanú pozitívne reakcie na našu činnosť, ale obyčajne až po ich realizácii. Tentoraz sa nám od neznámeho cykloturistu dostalo poďakovania priamo pri natieraní stojanu na začiatku Úzkej doliny, a čím nás všetkých prekvapil, že nám doslova nanútil malý finančný dar na občerstvenie po akcii. Vraj nech sa neurazíme, ale aspoň takto nám chce poďakovať. Neurazili sme sa, každé kladné ohodnotenie našich akcií nám určite dobre padne.☺

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*